Blog

NEBOJTE SE OSLOVIT DESIGNÉRA

9.10.2018

Proč se nebát svěřit svoje přání designérovi? A jak to vlastně funguje?

Jsme tady od toho, abychom vám pomohli zhmotnit vaše představy, dát jim řád a společně vytvořili bydlení, kde se vám bude žít dobře a budete se cítit spokojeně.

Jak vypadá naše práce?

1/ Po vzájemné domluvě probíhá první konzultační a nezávazná schůzka.


Většinou se potkáváme v příjemném prostředíkavárny v Design centru Kaštanová, kde máme sídlo. Nad dobrou kávou si popovídáme, co od sebe vzájemně očekáváme, co vám můžeme nabídnout a v jakých finančních částkách se chceme pohybovat.

Tato schůzka je zcela nezávazná a je zdarma.

2/ Pomocí vizualizace zhmotníme představy o vašem bydlení, o prostoru, kde vám bude dobře. Někdy jsou vaše představy zcela konkrétní a my je jen „učešeme“ a dáme jim řád. Jindy si můžeme jen povídat a na základě toho vám vymyslíme interiér na míru.

Nad vizualizacemi pak společně pracujeme a diskutujeme až k vaší plné spokojenosti. Pak vzniká technická dokumentace, která je podkladem pro výrobu. Pro koupelny a pokládku dlažby jsou to kladečské plány, pro nábytek rozměrová dokumentace. Součástí je výběr materiálů s doporučením na barevné odstíny a doplňky.

S čím vám můžeme dále pomoci?

3/ Nachystáme pro vás ve spolupráci se zajímavými a ověřenými dodavateli cenové nabídky na materiál a od spolehlivých stavebních a realizačních firem nabídku na práci.

Pomůžeme vám se v kalkulacích vyznat a zajistíme vám zajímavé bonusy a nejlepší ceny.

4/ Přenechte nám starosti s realizací a komunikací s jednotlivými realizačními firmami a řemeslníky.

Další službou, na které se můžeme domluvit je koordinace zakázky a dozor.

Nachystáme pro vás plán a domluvíme plynulou rekonstrukci nebo realizaci. Budeme za vás komunikovat s jednotlivými dodavateli materiálů, firmami a řemeslníky. Vyřešíme za vás nenadálé komplikace na stavbě a dohlídneme nad provedením jednotlivých prací.

Zajistíme, aby práce navazovaly a realizace nebo rekonstrukce proběhla v co nejkratším čase.

Jak si vybrat naše služby? Všechny služby i práce, které vám nabízíme, vám dodáme jako celek nebo jako jednotlivé části. Někdy klientovi zajišťujeme celý dům a to ve chvíli, kdy stavba ještě nestojí, řešíme ji jen na papíře a pokračujeme až po rozpracování jednotlivých částí v interiéru.

Jindy je to jen jeden pokoj, který zákazníkovi namyslíme k jeho spokojenosti.

Stává se, že už máte většinu zařízení doma, je položená podlaha, nová sedací souprava i odpočinkové křeslo jsou na místě. Je čerstvě vymalováno a …nějak by to ještě chtělo dotvořit. Ano, pomůžeme vám k celkovému zútulnění a doladění interiéru před dokončením. Vybereme barvy, tapetu, textil nebo jen doplňky.

Přejeme vám krásné zařizování a těšíme se na spolupráci!

Napište nám e-mail


Kontakt


Sídlo

Kaštanová 515/125a 620 00 BRNO - Brněnské Ivanovice


ILONA FRIDICHOVÁ

+420 606 916 816

Bc. GABRIELA FRIDRICHOVÁ

+420 723 441 996